Oferta pakietów badań – zadbaj o swoje zdrowie kompleksowo

Bez względu na to, czy chcesz zadbać o profilaktykę czy rozpocząć diagnostykę choroby, wykonanie jednego badania nie wystarczy, aby poznać, w jakiej kondycji jest Twój organizm. Dzięki ofercie pakietów badań zyskasz szeroki wgląd w swoje zdrowie. Przekonaj się, jak wiele cennych informacji mogą dostarczyć Ci testy skompletowane przez ekspertów w zestaw.

W jakim celu została stworzona oferta pakietów badań?

Nie można ocenić kondycji organizmu ani zdiagnozować choroby wyłącznie na podstawie jednego badania. Zwykle dla zyskania wglądu w stan zdrowia konieczne jest przeprowadzenie różnych testów. Dlatego stworzyliśmy pakiety badań przydatne w diagnostyce i leczeniu wielu schorzeń. Dzięki temu możesz udać się na konsultację do specjalisty, dysponując już wynikami (nie musisz mieć skierowania, aby skorzystać z dowolnego pakietu). To znacznie przyspieszy ocenę Twojej kondycji i wdrożenie odpowiedniego leczenia, jeśli będzie to niezbędne.

Aby ułatwić Ci wybór właściwego zestawu, w każdym artykule na naszym blogu poza merytoryczną treścią zamieściliśmy pakiety badań, które warto wykonać. Zdajemy sobie sprawę, że jeśli zapoznajesz się z jakąś treścią na temat związany ze zdrowiem, możesz potrzebować wsparcia lub jest ono potrzebne komuś z Twoich bliskich. Tworząc ofertę pakietów badań, chcemy ułatwić Ci wybór odpowiedniego i jednocześnie kompleksowego zestawu, aby troska o zdrowie własne i najbliższych stała się łatwiejsza.

Dla kogo przeznaczona jest oferta pakietów badań?

Wszystkie pakiety badań zaprezentowane w serwisie Badania Laboratoryjne, należącym do naszej marki Diagnostyka, przeznaczone są dla osób, które dbają o zdrowie własne i swoich bliskich i chcą skorzystać z oferty najlepiej dopasowanej do ich aktualnych potrzeb. Dzięki temu mogą poprawić jakość swojego życia, zadbać o zdrowie, a także rozpocząć diagnostykę w kierunku różnych chorób i potem monitorować leczenie. Nasza oferta pakietów badań to narzędzie, które może ułatwić Ci powrót do pełni sił. Pamiętaj, że wyniki zawsze powinien interpretować lekarz, ponieważ może on całościowo spojrzeć nie tylko na liczby, ale globalnie na stan pacjenta. To pozwala na lepsze zrozumienie wyników badań.

Oferta pakietów badań jest również dla tych, którzy stawiają na fachową i profesjonalną wiedzę. Nie chcą samodzielnie dobierać badań, polegając na domysłach i sugestiach zaczerpniętych z niesprawdzonych źródeł. Polegają na ocenie ekspertów, ale jednocześnie przed zakupem chcą poznać szczegółowe informacje na temat wszystkich uwzględnionych parametrów analitycznych.

Zyskaj podpowiedź, jaki pakiet badań zrobić w celach diagnostycznych

Wszystkie pakiety badań dostępne w ofercie są szczegółowo opisane. Zależy nam, aby dostarczyć Ci precyzyjnych informacji na temat zestawu, który ma wesprzeć profilaktykę zdrowotną lub diagnostykę.

Nie bez powodu! Jako Diagnostyka jesteśmy największą siecią laboratoriów medycznych w Polsce. Naszą misją jest realizowanie badań, aby pomagać ludziom dbać o zdrowie i żyć dłużej. Wyznaczamy światowe standardy diagnostyki i profilaktyki (więcej na ten temat przeczytasz w zakładce O nas). Nie byłoby to możliwe bez udostępniania oferty badań opisanych w czytelny sposób – taki, który ułatwi podjęcie decyzji o tym, które z nich w najlepszy sposób pomogą Ci zatroszczyć się o zdrowie.

Przed wyborem dowolnego pakietu możesz zapoznać się ze szczegółami zawartymi w opisie, takimi jak:

  • wskazania do wykonania badań,
  • przygotowanie do pobrania materiału,
  • sposób pobrania materiału,
  • czynniki wpływające na wyniki,
  • pakiety sugerowanych do dokupienia w celu pogłębienia diagnostyki.

Wszystkie te informacje pozwalają upewnić się co do zasadności zakupu wybranego pakietu.

Otrzymaj rekomendację, jakie badania krwi warto zrobić profilaktycznie

Odczuwasz niepokojące symptomy? Zdiagnozowano u Ciebie chorobę, o której mało wiesz? Planujesz zacząć stosować dietę, ale nie wiesz, jak wpłynie ona na Twoje zdrowie? W każdym z tych przypadków rola badań laboratoryjnych jest nie do przecenienia. Pozwala ocenić ogólną kondycję organizmu, funkcjonowanie poszczególnych jego układów, a także stwierdzić poziom poszczególnych hormonów, witamin czy minerałów. Wszystkie te informacje są istotne dla dalszych działań profilaktycznych, modyfikacji stylu życia oraz wdrożenia odpowiednich metod leczniczych.

W każdym artykule na naszym blogu znajdziesz sekcję poświęconą zalecanym do wykonania badaniom. Ponadto w każdym zestawie w ofercie zawarliśmy informacje na temat badań w pakiecie. Dzięki temu dowiesz się, dlaczego jest on odpowiedni dla Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich. Dostarczy Ci to także danych na temat każdego analizowanego parametru. Przekonasz się, że nie ma w zestawie ani jednego badania, które nie byłoby istotne dla pełnej oceny stanu zdrowia.

Dowiedz się, ile kosztuje cały pakiet badań

Mamy świadomość, że ceny pojedynczych badań są bardzo różne. Nie chcemy, aby koszty analizy zaskoczyły Cię w laboratorium lub w punkcie pobrań. Dlatego w naszym serwisie podajemy ceny pakietów. Dzięki temu od razu wiesz, ile za nie zapłacisz. 

Decydując się na wybór pakietu badań, możesz je opłacić online i wybrać preferowane laboratorium Diagnostyki (mamy ich w Polsce ponad 180) albo punkt pobrań (jest ich w Polsce już ponad 1200). W zamówieniu otrzymasz też informacje na temat dokładnego adresu punktu, godzin otwarcia, a także numer telefonu i adres e-mail. A jeśli wybierzesz pakiety badań za minimum 250 zł, możesz skorzystać również z oferty pobrania materiału w domu. To bardzo wygodne, jeśli zmagasz się z niepełnosprawnością ruchową albo zamawiasz badania dla unieruchomionego członka rodziny.