Wybierasz się na badania profilaktyczne, ale ciągle odsuwasz to w czasie? To częsty problem. Obecnie jesteśmy bowiem zabiegani i zwyczajnie zapominamy o tym, by odwiedzić punkt pobrań i umówić się na termin. To błąd! W dzisiejszych czasach możemy bowiem skorzystać z udogodnień, które pozwalają nam na zamawianie badań bez wychodzenia z domu. Jak to zrobić? Podpowiadamy!

Nie czekaj na skierowanie lekarza

Przywykłeś do tego, że to lekarz pierwszego kontaktu kieruje cię na badania? Oczywiście powinnaś wykonać wszystkie badania, które zalecają Ci specjaliści. Niemniej jednak warto mieć świadomość, że lekarze nie zawsze chętnie przepisują nam skierowania. Jeśli więc czujesz, że w twoim organizmie dzieje się coś niepokojącego – na badania, które potwierdzą lub wyeliminują choroby, lub problemy zdrowotne możesz wybrać się na własną rękę. Warto z tego skorzystać.

Skorzystaj z możliwości zamawiania badań online

W dzisiejszych czasach umówienie się na badania diagnostyczne jest niezwykle proste. Wystarczy jedynie wejść na jedną ze stron internetowych znanych, ogólnopolskich sieci laboratoriów diagnostycznych. Za ich pomocą zamówisz badania krwi w Lublinie oraz innych miastach. Możliwości wykonania badań diagnostycznych jest naprawdę sporo – poza podstawowymi badaniami krwi są to również bardziej szczegółowe badania np. poziomu hormonów czy obecności przeciwciał. Za ich pomocą można więc wykryć wiele różnego rodzaju problemów zdrowotnych.

Zamawianie badań przez internet – czy to możliwe?

Rewolucja w badaniach – kupowanie badań w internecie

Jak kupować badania laboratoryjne przez internet – krótki poradnik

Dlaczego warto kupować pakiety badań w internecie?

Co potem?

Jeśli znajdziesz już badania, które warto byłoby wykonać w twoim przypadku, nadszedł czas na poszukanie placówki, która przeprowadza je najbliżej ciebie. Następnie wybierz datę i godzinę, która odpowiada twoim planom. We wskazanym terminie udaj się na badania, a następnie wygodnie odbierz ich wyniki przez internet. Z wynikami udaj się do lekarza pierwszego kontaktu, który przeanalizuje je i powie, jak wygląda stan twojego zdrowia. Jeśli okaże się, że chorujesz na coś – nie wpadaj w panikę. Wcześnie wykryta choroba to znacznie większe szanse na szybki powrót do zdrowia.

Jak znaleźć placówkę, w której wykonam badania laboratoryjne?

Dlaczego warto?

Badania profilaktyczne to najskuteczniejszy sposób na wykrywanie chorób, zanim jeszcze dadzą wyraźne sygnały. Schorzenia we wczesnym stadium rozwoju leczy się znacznie skuteczniej i szybciej. Co więcej, decydując się na taką formę zamawiania badań, nie musisz tracić swojego cennego czasu. Znacznie łatwiej więc zmobilizować się do ich wykonania. Nie dziwi więc fakt, że metoda zamawiania badań online staje się coraz popularniejsza nie tylko w dużych miastach naszego kraju. Wykorzystaj to i zadbaj o swoje zdrowie.