Regularne wykonywanie badań laboratoryjnych to wciąż najprostszy i najskuteczniejszy sposób na to, by zachować dobre zdrowie. Niestety, wielu z nas zapomina o tym lub nie znajduje czasu, by zapisać się na badania. Nic więc dziwnego, że duże sieci laboratoriów postanowiły wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów i umożliwiły nam zakup badań przez internet. To proste i szybkie. Jak jednak skorzystać z tej możliwości? Wyjaśniamy.

Wybierz badanie lub komplet badań

Pierwszym krokiem, jaki musisz zrobić, by kupić badania laboratoryjne w sieci jest ich wybór. Sieci diagnostyczne dają swoim klientom możliwość wyboru pojedynczych badań np. krwi lub moczu, jak i dostęp do nowoczesnych pakietów, które zawierają kilka badań mających na celu skontrolowanie zdrowia pod kątem konkretnego problemu. Są to np. badania na cukrzycę czy choroby nerek. Dzięki temu możesz wybrać rozwiązanie najlepiej pasujące do twoich potrzeb.

Zamawianie badań przez internet – czy to możliwe?

Rewolucja w badaniach – kupowanie badań w internecie

Znajdź placówkę w twoim pobliżu

Obecnie sieci diagnostyczne, które oferują sprzedaż badań przez internet posiadają placówki w każdym, nawet niewielkim mieście. W dużych miastach jest to nawet kilka punktów pobrań, do których możesz się udać. Na stronie internetowej znajdziesz przejrzystą listę placówek w twojej okolicy. Wybierz tę, która znajduje się najbliżej a zaoszczędzisz jeszcze więcej czasu.

Jak znaleźć placówkę, w której wykonam badania laboratoryjne?

Wybierz termin i wygodnie zapłać

Na stronie laboratorium znajdziesz listę wolnych terminów, w których możesz stawić się na badania. Sprawdź swoje plany na najbliższe dni i wybierz ten, który najbardziej ci odpowiada. Następnym krokiem jest opłata za badania. Jest ona nie tylko niewysoka, ale również prosta do uiszczenia. Nowoczesne systemy płatności sprawiają, że przelanie pieniędzy jest proste, intuicyjne, szybkie i co ważne – całkowicie bezpieczne.

Staw się na badania

W wybranym przez siebie terminie staw się na badania. Na stronie internetowej laboratoriów diagnostycznych oferujących sprzedaż badań przez internet znajdziesz ich szczegółowy opis, w którym zawarte są również informacje na temat tego, jak przygotować się do konkretnego badania. Wykorzystaj je i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Jak widzisz, zakup badań laboratoryjnych przez internet jest naprawdę prosty. Dlatego też, jeśli dawno nie kontrolowałeś swojego stanu zdrowia – wykorzystaj tę wygodną możliwość i sprawdź, czy twój organizm funkcjonuje bez zarzutu.

Dlaczego warto kupować pakiety badań w internecie

Kupowanie badań laboratoryjnych bez zaleceń lekarza – od czego zacząć?